AirPods

AirPods! Von z balenia…

Hneď na úvod by som chcel poznamenať, že sa mi podarilo získať nezískateľné pre veľkú časť sveta. Dostal som možnosť vyskúšať AirPods podobu jedného týždňa. Za 7 dní som stihol slúchadlá vybaliť, nafotiť, používať počas bežného dňa a čo je pre mňa najdôležitejšie, po slúchadlách beats X, AirPods vyskúšať v posilňovni.

Začnime teda od začiatku. Nebolo by to zahájenie testovania bez poriadneho unboxingu! Tak ako je na blogu macios.eu zvykom, unboxing video nie je natočené inak, ako sériou fotiek.

Na pohľad jednoduchá biela krabička. Z prednej strany ju zdobia vystúpené slúchadlá AirPods. Ako sme však zvyknutý pri rozbaľovaní Apple produktov, obsah balenia bývania strohý. Jednoduché balenie po otvorení vieka odhalí samotný produkt. Pod produktom nájdete krátky manuál pre napárovanie a používanie slúchadiel. Na spodnej časti balenia sa nachádza Lightning kábel ,ktorým nabíjate dokovaciu krabičku pre AirPods. Zadná strana balení produktov od firmy Apple býva miestom pre text. Nájdete na nich parametre, kapacitu, farba, typ ale napríklad aj kód produktu či sériové číslo. Balenie od AirPods je však v tomto úplne iné. Na zadnej strane je mimo drobného textu znázornená otvorená krabička so slúchadlami s pripájajúcim sa Lightning káblom.

airpods unboxing