itunes

Ako nahrať hudbu na iPhone

Často sa záujemcovia pred kúpou Appláckeho smartfónu pýtajú ako sa dá do iPhone nahrať hudba. Nie len nový užívatelia zariadení s iOS majú nejasnosti o vkladaní hudby na svoj iPhone. Stáva sa, že práve práca s hudbou ľudí od iPhone v určitej miere odradzovala či vadila. Ľudia často vidia zložitejší postup nahrávania hudby skrz použitia počítača.

Dnes by som sa rád venoval tradičnému postupu pridávania hudby do iPhone. Tento postup je možné spraviť na platforme macOS a taktiež Windows.

V prvom článku s názvom „Upracte si hudbu vďaka iTunes“ sme sa zoznámili s aplikáciou. Ľudia sa boja tohoto pojmu ale pritom je to skvelý nástroj na manažment hudby a jej samotné spracovanie. V konečnom dôsledku dnes zistíte, že práca s iTunes je jednoduchá a rýchla. Pred tým ako začneme je ideálne pracovať vždy s najnovším iTunes. Je to z toho dôvodu, že staršie iTunes nemusia podporovať váš aktuálny iOS. Ak vlastníte Windows počítač, iTunes si stiahnite TU.

Pripojte svoj iPhone alebo iPad k vášmu Mac-u či Windows počítaču. Po pripojení zariadenia kliknite na jeho ikonu, ktorá sa zobrazuje v ľavom hornom rohu.
Snímka obrazovky 2017-06-17 o 13.09.30

Po rozkliknutí ikony pripojeného zariadenia si zvoľte sekciu hudba. Pre otvorenie rovnakých možnosti ako vidíte na obrázku nižšie, zaškrtnite prvé políčko „Synchronizovať hudbu„.

ako pridať hudbu do iPhone

Teraz je na vás akú hudbu chcete do svojho zariadenia nahrať. Ja som si zvolil dané albumy, ktoré môžete vidieť nižšie. Ak nechcete nahrať celý album, zvoliť si môžete aj jednotlivé skladby.

ako nahrať hudbu do itunes

Po označení každej skladby, žánru či albumu, ktorú chcete nahrať stlačte v dolnom pravom rohu „Synchronizovať„. V hlavičke budete môcť vidieť v akom štádiu je synchronizácia a aké pesničky sa vám nahrávajú do zariadenia. Po dokončení synchronizácie, stačí zvoliť „Hotovo“ v dolnom pravom rohu.

ako nahrat hudbu do itunes

Celý proces Vám nezaberie ani 10 minút. Je to rýchle a jednoduché riešenie ako si nahrať do vášho iOS zariadenia hudbu. Toto je klasická cesta s káblovým pripojením k vášmu počítaču si notebooku s operačným systémom macOS a Windows.