App Store

App Store pre Touch Bar

Spoločne s prvými doručenými zásielkami nového MacBook Pro s Touch Bar-om, Apple vytvoril novú sekciu s aplikáciami podporujúcu prácu na dotykovom panely nových Mac-ov. V poslednej dobe môžeme vidieť ako sa obchod s Aplikáciami rozrastá.

Po príchode novej produktovej rady Apple Watch, sme mohli vidieť ako niektoré aplikácie nadobudli v náhľade malé logo hodiniek. S príchodom nového WatchOS sa zmenili aj možnosti aplikácie Watch vo Vašom iPhone. Do aplikácie priamo pribudol App Store, kde si viete stiahnuť aplikácie podporujúce rozhranie hodiniek.

Ďalším spôsobom kde sme sa mohli stretnúť s rozšírením App Store je aplikácia iMessage. S príchodom nového iOS 10 aplikácia iMessage nabrala úplne nové rozmery.
Pre nové MacBook Pro s Touch Bar-om nebudeme vidieť ikonu pri podporujúcich aplikáciách, ale je vytvorená nová sekcia, kde priamo nájdete aplikácie, ktoré podporujú prácu s novým dotykový panelom.
V následujúcom obrázku môžete vidieť aplikácie, ktoré si môžete stiahnuť do nového MacBook Pro s Touch Bar-om a pracovať s dotykovým panelom aj mimo aplikácií, ktoré máte priamo v MacBook-u od jeho prvotného zapnutia.
Postupom času sa môžeme dočkať toho, že aplikácie do tejto sekcie budú iba pribúdať a rozširovať nám možnosti práce s novými prenosnými počítačmi od firmy Apple.

App Store