iPhone X

Apple nikdy nebol prvý, ale VŽDY bol NAJLEPŠÍ

Svetová udalosť s názvom Apple Special Event včera naplnila všetky sociálne siete. Bavíme sa o facebook-u, Instagram-e ale hlavne o YouTube. Včerajšej Apple prezentácie sa zúčastnili tisícky novinárov ale tiež aj svetoznámy YouTuberi. Za poslendých 24 hodín sociálne siete praskajú vo švíkoch z toho dôvodu, že veľké množstvo ľudí sa snaží čo najrýchlejšie zdielať svoje prvé pocity z predstavenia. Hlavný záujem z predstavených produktov ale zožal iPhone X.

Bola včerajšia prezentácia udalosť, ktorá zmenila pohľady ľudí na Apple? Poznáme ľudí čo nadobudli pocit, že Apple už nie je inovatívna firma a od čias Steve Jobs-a Apple polavil a stratil svoje čaro. Je to však naozaj tak?
Ak áno, prečo iPhone X priniesol technológie, ktoré sme na žiadnom smartfóne doteraz nevideli? Prečo iPhone X priniesol technológie, ktoré už na trhu existujú ale správne začali fungovať až keď ich do svojho produktu implementoval Apple?
Taktiež Apple Watch Series 3 s Cellular. Sú to hodinky, ktoré dokážu nahradiť pri bežných záležitostiach smartfón, ale nie len na telefonovanie.
Komplexne je presne toto tá inovatívnosť, ktorú Apple stále má a ktorú konkurencia postráda.

Apple trainer a aktívny bloger Jan Březina sa na túto tému obšírne vyjadril na svojom YouTube kanály. Pozrite si nižšie jeho video a rozprúďme diskusiu o tom ako túto tému vnímate vy.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *