chigaco apple store

Apple Store v Chicagu otvorený! Nahliadnite dnu

Túto sobotu sa otvoril nový Apple Store s rozmermi 20 000 metrov štvorcových. Na slávnostné otvorenie sa prišiel pozrieť aj samotný Tim Cook. Daný Apple Store ma po oboch bokoch prístup ku rieke Chicago, nad ktorou je vystavaný. Interierové kožené doplnky pocháczuajú od firmy Hermés, ktorá má aj vlastnú kolekciu náramov na Apple Watch ale aj samotné Apple Watch Hermés.
Strecha pripomínajúca vrchnú časť MacBooku je privezená až z Dubaja. Obrovské sklenené rohy sú údajne odolné voči nárazu auta idúceho až 120km/h.

,,Náš nový Apple Store je o službách pre našich zákazníkov a vzdelávanie. Miesto, kde môžete objaviť a spoznať naše produkty a spoznať jeden druhého “ Takto okomentoval Apple Michigan Avenue Tim Cook.

Jony Ive ako riaditeľ dizajnu sa k tomuto Apple Storu vyjadril takto: „Apple Michigan Avenue je o odstránení hraníc vnútri i zvonka, oživenie dôležitých mestských spojov vnútri mesta“.

Keď Apple otváral Apple Store na North Michigan Avenue v roku 2003, išlo tiež o prvú vlajkovú loď a teraz sme späť v Chicagu a otvárame novú generáciu najvýznamnejších predajných miest Applu. Apple Michigan Avenue znázorňuje príklad našej novej vízie, kde všetci sú vítaný spoznať všetky naše neuveriteľné produkty, služby a inšpiratívne vzdelávacie programy v srdci svojho mesta.“ okomentovala samotná riaditeľka pre retail Angela Ahrendts.

Ak ešte niekto pochybuje o exkluzivite Apple Store, pozrite si nasledujúce fotky.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *