apple tv unboxing

Apple TV Unboxing

Vianoce už sú síce dávno za nami, ale pripomenúť si ich môžeme. Obzvlášť ak ide o darček s logom . Konkrétne ide o Apple TV 4. generácie. Nad týmto produktom som osobne rozmýšľal už dlho. Hľadal som pre neho podstatné zameranie, využitie a z časti aj čakal na vývojárov čo všetko bude nová Apple TV môcť ponúknuť. Pred tým ako sa vrhneme na tému Apple TV komplexne, začnime od začiatku.

Apple TV unboxing:
Čierne elegantné balenie v sebe schováva niekoľko častí z celku. Hneď ako otvoríte krabičku sa na Vás pozrie samotne gro balenia, Apple TV a ovládač ku nemu.

Apple TV 4 gen.

Pod ovládačom sa schováva napájací kábel. Po vybraní Apple TV z krabičky pod ňou nájdete krátky manuál v slovenskom, českom, poľskom a maďarskom jazyku. Samozrejme nesmie chýbať to čo aj po rokoch radi vidíme súčasťou balenia a to konkrétne logo Apple ako nálepky.
Pod spomínanými papiermi nájdete metrový Lightning kábel na nabíjanie ovládača. Samozrejme Lightning kábel sa vždy zíde, hlavne ak máte viacero zariadení alebo na Vašich kábloch zanechal čas značnú stopu opotrebovania. Osobne od Vianoc som ovládač ešte ani raz nenabíjal a to si myslím, že apple TV využívam v rámci možností pomerne často. Nie som však užívateľ, ktorý má Apple TV primárne na hry ale občas si niečo na odreagovanie zahrám.

Na jedno si však treba dávať POZOR! Na to aby ste Apple TV spojili potrebujete HDMI kábel, ktorý nie je súčasťou balenia. HDMI káble však nie je problém kúpiť buď priamo od Apple alebo v hociktorom elektre.