Beats X v predaji

Apple na Septembrovej konferencií predstavil mimo očakávaného iPhone 7 aj mnoho ďalších zaujímavých produktov. Jedným z nich boli aj slúchadlá. Veľká pozornosť sa zamerala na Apple AirPods ale tiež neostali nepovšimnuté ani nové a vylepšené slúchadlá zo strany beats.

Akurát na nové beats X sa doteraz čakalo márne. Taktiež ako aj na AirPods, ktorých oficiálny predaj sa odďaloval a spustil až pred Vianocami, beats X sa ku nám dostanú až v tento mesiac.

MLYE2_AV1
Otázkou môže byť či je toto oneskorenie z dôvodu nového čipu W1 pri takom malom tele alebo je príčina úplne iná.
Každopádne zaujímavé a lákave na týchto slúchadlách je napríklad nabíjanie pomocou Lightning káblu, rýchle dobíjanie kedy 5 minút na nabíjačke nám umožní slúchadlá používať 2 hodiny z maximálneho počtu 8 hodín na jedno nabitie. Zaujímavou vychytávkou je aj magnetické uchytenie slúchadiel.

Podľa správy, ktorú zverejnil Dr. Dre by sa mali dlho očakávané slúchadlá beats X začať predávať za pár dní. Na stránkach Apple je tento deň uvedený neurčito na mesiac február. Dr. Dre však prezradil, že by tomu malo byť už 10.2. čo konkrétne vychádza na tento piatok. Cena za tento produkt je 149,90 € a kúpiť si ho môžete napríklad TU.

beats x