iStyle BORY MALL

Dnes vedú všetky cesty do BORY MALL

Ak sa na najnovšie obchodné centrum BORY MALL v Bratislave pozrieme okom značky Apple, je to jediné obchodné centrum, v ktorom nesídli žiadna Apple Premium Reseller predajňa. Všetky obchodné centrá, sú od začiatku poobsadzované firmami ako m:zone, iStore či iStyle. Práve posledná spomínaná firma mala doteraz v Bratislave iba jednu predajňu. To sa však od dnešného dňa mení a už aj BORY MALL budú mať svoju Apple Premium Reseller predajňu.

Celú akciu zobral iStyle netradičným spôsobom. Základ však ostal rovnaký, „kto skôr príde ten skôr melie„. Ľudí čakajúcich pred predajňou začnú zamestnanci obsluhovať o 9:00. Pôjde skôr o prvotné vyplnenie formulára s vašimi údajmi a zapísaním o aký produkt máte záujem. Týmto si vytvoríte objednávku. O 11tej hodine sa slávnostne otvorí predajňa iStyle a budete si môcť pozrieť jej priestory a vybavenie. Ku svojej objednávke sa budete môcť dostať až po prijatí SMS či hovoru s informáciou o úspešnom vybavení. Ako to bude s radou pred predajňou vyzerať počas dňa sa uvidí až v samotnej praxi.

Udalosť otvorenia novej predajne v BORY MALLiStyle po propagačnej stránke zvládnutú veľmi dobre. S verejnosťou komunikovala najmä zľavy, ktoré vás dnes v BORY MALL čakajú. Dočkajú sa nie len záujemcovia o iPhone, ale aj o Macbook, produkty beats či reproduktory vo všeobecnosti.

Ak máte záujem o nižšie uvedené produkty, tak vaša cesta dnes vedie do BORY MALL!

macbook air iStyle BORY MALL iStyle BORY MALL

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *