lacne apple produkty

Dôkaz, že Slovensko produkty Apple zbožňuje!

27.10 sa v nákupnom centre Eurovea uskutočnila udalosť znovuotvorenia zrekonštruovanej predajne m:zone. Rekonštrukcia trvala celý pracovný týždeň tak, aby bolo možné predajňu v piatok slávnostne otvoriť. Zákazníci si zmeny na prvý pohľad nevšimli a rekonštrukcia na nich nepôsobila výrazne inak. Opak je však pravdou a predajňa sa menila od podlahy až po svetlá.
Nižšie sa dočítate, čo všetko sa za vynovením predajne skrýva.

Do rekonštrukcie predajne sa zapojili zamestnanci firiem, s ktorými sa spolupracovalo pri rôznych etapách prerábky. Konkrétnejšie tým myslím vymaľovanie predajne, nové parkety, elektroinštalácia či zaobstaranie nového nábytku. Do výpomoci boli zapojení aj zamestnanci m:zone, vrámci svojej pracovnej doby.
Vo švrtok som sa do Eurovea dostal aj ja. Primárne na menšiu poradu k piatokovému openingu. Samozrejme nedalo mi nepriložiť ruku k dielu a nepomocť k urýchleniu práce. Počas dňa som už mal ale neplánované udalosti a v Eurovei som sa zdržal do poobedia. Podvečer sme si vyšli s priateľkou na prechádzku a večeru. Množstvo zostávajúcej práce ma však vtiahla späť do Eurovea na výpomoc. Bolo potrebné dokončiť „už iba“ technickú stránku predajne ako nastavenie a zabezpečenie produktov Apple, spolu s nacenením a vyložením príslušenstva.
Spojenie „už iba“ nás v predajni udržala do noci. Pri tomto type práce bolo vidno súdržnosť, tímovosť a to, ako chalanom záležalo na dokončení predajne na deň D. Odhodlanosťou a vytrvalosťou sme hrubú prácu stihli včas dokončiť a pred otvorením bolo potrebné doladiť iba detaily.

rekonstrukcia m zone eurovea

Ráno som do predajne prišiel na 8:00. Naskytol sa mi perfektný pohľad na 99% dokončenú predajňu s množstvom personálu, ktorí upratuje a pripravuje predajňu do 100% kondície pre zahájenie slávnostného otvorenia.

Pred otvorením bolo všetko a všetci na svojom mieste. Zamestnanci pripravení plniť svoje úlohy, štáb kameramanov, fotografov, DJ a moderátor boli pripravení postaviť sa zoči voči dlhočíznemu radu zákazníkov. Naozaj asi nikto z nás nečakal ráno zástup ľudí, dlhší ako rada v školskej jedálni počas obedovej prestávky. Jednoducho stovky zákazníkov odhodlaných výhodne nakúpiť svoj vytúžený produkt od Apple.

lacne apple produkty

10, 9, 8, 7 ,6, 5, 4, 3, 2, 1 a krátko po 10tej hodine sa do predajne navalilo tucet zákazníkov. Vždy keď sme dokončili rozhovor a predaj so zákazníkom, ktorému sme sa venovali, išli sme u nás privítať ďalšieho poctivo v rade čakajúceho zákazníka. Počas dňa sme mali veľa príležitostí spoznať nových ľudí a možnosť im ukázať najmodernejšiu predajňu. Počas celého dňa som prežíval menší adrenalín, ale aj nadšenie zo skvelých ľudí či perfektnej atmosféry. Počas dňa sme sa permanentne vyskytovali v hľadáčiku kamier a fotoaparátov. Bolo vidno, že sme sa ako my, tak aj zákazníci veľmi bavili.

Zákazníkov stojacich v rade sme stihli obslúžiť do 14tej hodiny. Solidné 4 hodiny ubehli veľmi rýchlo. Ale čo teraz? V rade už neostal nikto. Na chvíľku som si pomyslel, že ten nával sme zvládli a už to bude v pohodovejšom tempe. Táto myšlienka sa veľmi rýchlo rozplynula a do predajne prichádzali zákazníci, ktorí sa vyhli dlhému radu a boli pravdepodobne po svojej pracovnej dobe. Počas dňa som stíhal dodržiavať pitný režim a spravil som si obedovú pauzu, ktorá sa nekonala ani v poobedných hodinách. Bláznivé! Fyzicky aj psychicky náročný deň, ale bolo výborne! Úplného kľudu som sa dočkal tak zhruba pol hodinku pred záverečnou. Predajňa sa zatvorila, „cirkus“ skončil. Zrazu všade ticho a kľud. Perfektne odvedená práca.

Všetci sme si takto mali možnosť vyskúšať aspoň na jeden deň to, čo v Apple Store zažívajú v pracovnej dobe bežne. Ako sa hovorí, vždy je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť. Preto vám na koniec dnešného blogu prikladám krátke video z piatkového otvorenia zrekonštruovanej predajne m:zone Eurovea.

mzone eurovea

Ak ste doteraz nevideli zrekonštruované priestory predajne, zastavte sa na kus reči a vyskúšať si budete môcť už aj nový iPhone X v oboch farbách.

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *