ipad pro 10,5 box

iPad Pro 10,5 v predaji

Už minulý piatok 16. dorazili nové iPad Pro 10,5 a 12,9 do slovenských predajní. Je to ďalší z novo predstavených produktov, ktorý sa od júnového WWDC 2017 dostavil k predaju. Stolový iMac a tiež nové MacBook Pro ste mohli v predajniach nájsť zhruba týždeň po konferencii. Posledný produkt z aktuálne vydaných zariadení, na ktorý sa nedočkavo tešilo množstvo nadšencov a užívateľov Apple dorazil minulý piatok.

Teoretický únik informácií o novom rozmere 10,5 médiá prezentovali už pred dlhším časom a mnohí ľudia si na neho počkali. Záujemcov z tej doby o potenciálne novom rozmere pribúdalo a dnes si nový iPad Pro 10,5 hľadá svojich majiteľov. Vybavujú sa prvé predobjednávky a na predajne volajú zákazníci dožadujúci sa dostupných modelov na sklade. Pri prvých kusoch často krát ani nezáleží na farbe, podstatný je model s potrebnou kapacitou.

iPad Pro 10,5 box

V obchodnom centre Aupark Bratislava si už minulý piatok nejeden nový iPad Pro 10,5 našiel svojho majiteľa. Jeden zo zákazníkov sa kamarátsky podelil o svoju radosť z nákupu a spoločne s predajcami nový „zázrak“ od Apple rozbalili. Jednalo sa konkrétne o model Wi-fi Cellular s kapacitou 256GB v striebornej farbe.

3

4

Popularita nového rozmeru je nám jasná už dávno. Nadšenci si na nový rozmer počkali už od prvých chýrov na internete a po poslednej konferencii, ktorá sa konala 5.6. sa množstvo záujemcov o túto veľkosť ešte rozrástlo.
Akého záujmu a popularity sa však dočká vynovená 12,9 palcová veľkosť?
Väčší iPad Pro technologicky konečne dobehol svojho menšieho brata a už nie je medzi nimi až taký veľký rozdiel ako tomu bolo pri porovnaní s veľkosťou 9,7 palcov.

ipad pro 10,5 box