Macbook Pro 2017 unboxing

Je to TU! Rozbaľujem Touch bar

Minulý týždeň sme publikovali článok s názvom „Rozbalme to monštrum!„. Nejeden z vás mal záujem nahliadnúť do papierovej tašky a zistiť čo je jej obsahom. Ak vám tento článok unikol, stačí si ho spätne pozrieť rozkliknutím linku vyššie. Určite sa potešíte rovnako ako ja, pretože v najbližších článkoch sa mu budeme venovať pomerne dôkladnejšie.

Vráťme sa však k podstate článku. Odkedy píšem na svoj blog je zvykom, že prvé hodiny s novým produktom strávim pri fotení. Píšem prvé hodiny schválne, pretože jedno fotenie mi ešte nezabralo menej ako hodinu, hodinu a pol. Primárne začínam vždy s prípravou na fotenie rozbaľovania. Unboxingové videá, ktoré vytváram pri každom Apple produkte totiž spočívajú zhruba zo 150 fotiek. Následne keď odstránim ochranné fólie, ide sa fotiť samotný produkt, poprípade samotný obsah balenia. A presne tieto fotky si viete pozrieť v článku, na ktorý odkazujem vyššie. Poprípade jedna z nich je tu:

2

Pravidlom pri baleniach Apple produktov je jednoduchosť, dizajn a určite aj minimalizmus. Minimalizmus v tomto slova zmysle chápeme ako uhľadenosť a tiež jednoduchosť balenia. Mimo samotného MacBook-u sa v balení nachádza adaptér s káblom na nabíjanie, nálepky nakusnutého jablka a tiež krátky manuál s nezbytnými papiermi, ktoré asi nikto nečíta.
Súmár obsahu máme zasebou a je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, preto dole prikladám Unboxing video v šťýle macios.eu

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *