Kúpa, ktorého iPad-u je pre vás tá správna?

Produkty Apple v dnešnej dobe vlastnia viaceré vrstvy ľudí. Táto značka už nie je len pre bohatších a dovoliť si ju dnes može takmer hocikto. Bez ohľadu na to či kupujeme produkt z druhej ruky alebo úplne nový. Často sa jedná práve o túžbu mať svoj prvý iPhone. Rozhodovanie sa o kúpe riešia tiež majitelia meniaci svoje staré zariadenie za nové. Ale čo zamyslenie sa nad novou produktovou radou?

Dnes môžete vidieť iPhone na každom kroku. Je to zariadenie, bez ktorého si veľká masa ľudí život nevie ani predstaviť. Čo viac vám však vie iPhone ponúknuť? Ste s ním spokojný, vyhovuje vám. Zamysleli ste sa ale nad prácou, ktorú robíte doma? Ako sa zabávate doma? Ako sa zabávajú členovia domácnosti? iPhone je skvelý smartfón, ktorý vám vo vačku nesmie chýbať! Ale nikdy nepochopíte Apple, pokiaľ máte len jedno zariadenie s týmto logom. Je teda čas sa rozhliadnúť po produktoch s operačným systémom macOS alebo iOS vo väčšom formáte ako je iPhone. Rozhodovanie o správnej voľbe medzi jednotlivými radami Macbook-ov už máme zasebou. Poučil nás o tom Petr Mára a článok si môžete dodatočne prečitáť TU.
Dnes nás troška netradične prevedie produktovými radami Petrom bývalí kolega Honza Březina. Honza s produktami Apple pracuje už niekoľko rokov a má tiež na starosti zopár videocast-ov pre českého Apple Premium Reseller-a. V rýchlosti vám odovzdá svoj názor na jednotlivé typy iPad-ov a ku koncu videa mu s iPad-om mini pomôže Filip Brož. Vo videu nie je spomenutý nový iPad 9,7 a na sklade sa u mnohých nájde tiež výpredajový iPad PRO prvej generácie, ktorý vo sveta tabletov prelomil ľady!

Toto video vám mohlo otvoriť oči pri rozmýšlaní nad sekundárnym zariadením popri vašom iPhone. Alebo ste sa dozvedeli viac a je na čase vymeniť starý iPad. Berte toto video ako predslov k téme nový iPad. Ak rozmýšlate nad týmto zariadením trošku vážnejšie, zastavte sa u svojho miestneho predajcu Apple produktov a vyskúšajte si prácu snimi. V predajniach s kvalitným personálom sa budete môcť lepšie poradiť o správnosti výberu. Tiež nám môžete v prípade otázok napísať na facebook alebo priamo sem do komentára.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *