Nainštalujte si iOS 11 už dnes!

Od kedy Apple predstavil iOS 11 na tohtoročnom WWDC každého zaujíma kedy bude operačný systém dostupný a ako si nainštalovať iOS bez vývojarského účtu. Včerajším dňom Apple uvolnil prvú beta verziu operačného systému iOS 11. Ak ste sa zaregistrovali na stránke beta.apple.com, jedenástku ste si mohli nainštalovať už včera večer. Ak ste sa ešte nezaregistrovali na stránke tak jednoduchým kliknutím tu sa môžete zaregistrovať.

Po klinutí „enroll you iOS device“ vás link pošle na stránku kde nájdete postup ako nainštalovať profil verejnej bety. Prvým krokom je samozrejme zálohovanie zariadenia.

1.

2.

Druhým krorom je inštalácia profilu. Ak sa nachádzate na iPhone alebo iPade prejdite na stránku beta.apple.com/profile. Jednoduchým kliknutím na tlačidlo si sťiahnete profil do vášho iOS zariadenia. Potom pokračujte inštrukciami ktoré sa zobrazia na zariadení.

3.

Tretím a zároveň posledným krokom je aktualizovanie vášho zariadenia. Zariadenia s iOS 8.1.3 alebo novším automaticky príjmu najnovšiu verejnú betu. Po inštalácii profilu sa Vám reštartuje vaše zariadenie. Po reštartovaní sa zatiaľ nič nezmení. Po reštarte pôjdete do nastavení > Všeobecné > Aktualizácia Softwéru. Zariadenie Vám automaticky ukáže akutalizáciu na iOS 11 public beta. Potom pokračujete ako keby ste aktualizovali normálný operačný systém.

4.

Po inštalácii softwéru sa Vám zobrazí obrazovka ako keby ste práve držali nový telefón. Nie je tomu však tak. Po kliknutí na tlačidlo Domov pokračujte inštrukciami, ktoré máte zobrazené na obrazovke. Ak ste prešli všetkýmy inštrukciami, naskytne sa Vám pohľad na „Víta vás iPhone„. Následne po kliknutí na voľbu „Začať“ sa Vám zobrazí domovská obrazovka. Po celom procese je všetko nainštalované a pripravené.

Gratulujeme Vám k iOS 11 Public Beta 👍

Zdroj: Apple.com

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *