Pokémon duel

Nová hra „Pokémon Duel“ je TU!

The Pokémon Company včera vydala novú hru k legendárnej rozprávke s titulom Pokémon. Ak si myslíte, že je to len pokračovanie ku hre Pokémon GO, ste na omyle! Pokémon Duel je hra úplne rozličného zamerania a to doslovne. Už kvôli hraniu nepotrebujete chodiť po vonku a Pokémoni nie sú živý a nenachádzajú sa vo vašom okolí, ale sú to figúrky. A presne o tom je táto hra!

Pokémon Duel je online kartová a figúrková hra zameraná na logiku a stratégiu. Prináša Vám Pokémonov z novej série. Tvorcovia sa túto hru snažili vytvoriť do animovaného príbehu a preto si k Vášmu nickname vytvoríte aj postavu. Hra ponúka množstvo možností, či už vytvoriť si „deck“ s pokémonmi, využívať rôzne kartičky na podporu pri boji či zdokonalovanie daných figúrok.
Po rýchlom vyskúšaní mám pocit, že Pokémon Duel je kombinácie kartovej hry, s ktorou sme sa stretli ešte ako deti a nejakej domyslenej doskovej hry. Ja už mám nejaký čas hrania za sebou a Vy si čo najskôr kliknite na logo hry pre jej stiahnutie.
Dostupná je pre iPhone aj iPad.

Pokémon Duel

Ak si úplne neviete predstaviť ako hra vyzerá, nižšie si môžete prehrať ukážku z hry.

Každopádne ako fanúšika tejto legendárnej rozprávky ma hra na prvý pohľad zaujala! Budem ju testovať a výsledok, a môj názor na túto hru Vám zdelím v blízkej recenzii.