face id

Nová séria reklám na Face ID

Apple včera večer vydal na svoj YouTube kanál novú sériu reklám zameranú na Face ID. Prvá ukážka je zameraná na uvedenie najnovšej technológie v iPhone X. Apple mieri na fakt, že vaša tvár je to najlepšie heslo aké môžete mať.

Nebol by to Apple keby do možností najnovšej technológie nezakomponuje niečo zábavného. Dnes takmer všetci komunikujeme skrz sociálne siete a využívame emotikonov na vernejšie vyjadrenie emócií v písanom texte. Takzvané Animoji posúvajú zábavu a komunikáciu na vyššiu úroveň. Veď posúďte sami…

Veľa užívateľov, kritikov a zvedavcov sa pýta ako funguje Face ID v tme. Apple hovorí žiaden problém. Jedna z nových ukážok v sebe nesie správu „No light No problem“. Infračervené bodky by mali rozoznať vašu tvár bez nutnosti okolitého svetla.

Posledná reklama je zameraná na zmenu vizuálu. Pri nás chlapoch to nie je také časté, ale ženy radi experimentujú s make-upom. Face ID ani pri bláznivejšom líčení nemá problém spoznať svojho majiteľa. Pre inšpiráciu líčenia sa dá nižšie uvedená ukážka použiť taktiež.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *