beats studio 3 porcelain rose

Nové beats Studio 3 s W1 čipom!

Koncom augusta Apple predstavili nové farby slúchadiel beats Solo3 Wireless. Článok si viete dodatočne prečitať TU a dozviete sa z neho o aké farebné varianty ide. Na Slovensku a v okolitých krajinách, ale tieto farby nebude možné kúpiť. Sú totiž dostupné iba v Apple Store.

Pred plánovanou konferenciou nám začiatok septembra priniesol pozitívnu novinku týkajúcu sa slúchadiel značky beats. Tento krát však nejde len o zmeny farieb, ale aj o samotný hardware.
Rok dozadu Apple na svojej konferencii predstavil novú radu slúchadiel beats. Boli to slúchadla beatsX a beats ep. Existujúce rady aktualizoval po hardware stránke a každé jedný slúchadlá disponovali čipom W1. Rýchle a jednoduché párovanie nadobudlo úplne iných rozmerov a Apple sa opäť raz dostal na priečky, kde pred ním ešte nikto nebol.
Vlajkovou loďou medzi bezdrôtovými slúchadlami značky beats je rada Studio. Pred rokom to boli jediné slúchadlá, ktoré nedisponovali revolučným čipom W1. Z logického dôvodu vám tento krok neviem vysvetliť, ale september všetko vyriešil a beats predstavil novinku s názvom beats Studio 3 Wireless.

Hlavným prínosom v rade Studio sa stal čip W1. Taktiež novinkou je Adaptívny Noice Cancelling, ktorý budete ponovom môcť zapnúť/vypnúť. Výhodou je predĺženie batérie z 22 hodín na 40. Samozrejme nechýba ani Fast Fuel, ktorý zaručí po 10 minútovom nabíjaní 3 hodiny hrania. Ak ste si už pozorne prezreli fotogalériu, všimli ste si nových farieb. Mezdi ne patrí: červená, čierna, biela so zlatými prvkami, porcelain rose, modrá a šedá so zlatými prvkami.
Cena je stanovená na $349.95

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *