apple prislusenstvo

Novembrové vychytávky

Pred koncom novembra sa Petr Mára pripomína s novým videom. Aktuálne nám odprezentuje zaujímavé príslušenstvo k Apple zariadeniam. Nájdite si 8 minút času a zapozerajte sa, na aký level sa v dnešnej dobe vyšplhalo príslušenstvo k mobilným zariadeniam. V dnešnom diely si na svoje prídu hlavne milovníci fotografie a cestovania.

Pravdepodobne sa video nedalo začať zaujímavejším produktom, ako červeným káblom od firmy HALOS. Kábel sa vola GO DRIVE a z môjho podľadu je to perfektný spôsob ako zo štandardného USB portu vyťažiť maximum.
Prídavné objektívy a ku nim pasujúce púzdra od značky Moment môžu byť základnou výbavou pre každého milovníka fotografie a cestovateľa svetom.
Shoulderpod je perfektný držiak, ktorý mám osobne odskúšaný a nedám na neho dopustiť. Výborná kvalita materiálu, perfektné držanie a rozšíriteľné možnosti, ktoré robia tento držiak výnimočným.
Externá batéria primárne pre Apple Watch ale tiež iPhone od značky Mipow je predposledným produktom z aktuálneho videa. Kapacita 6000 mAh vám uľahčí nepotrebnosť nosiť so sebou nabíjacie káble a adaptér. Na víkend si so sebou zoberte jednu prenosnú baterku a máte vystarané o iPhone aj Apple Watch.
Poslednou vychytávkou v novembrovom príslušenstve je banková karta Revolut umožňujúca vyhýbanie sa poplatkom za rozdielne menové kurzy. Viesť účet je možné v rôznych menách a platiť s ňou viete po celom svete. Je to ďalšia zaujímavá možnosť pre cestovateľov s možnosťou ušetriť peniaze na menových rozdieloch.

Dosť však bolo textov! To najpodstatnejšie nájdete v priloženou videu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *