Apple special Event 2017

Nový iPhone je TU! Vieme presný dátum!

Apple včera rozoslal novinárom a médiám pozvánky na veľkolepý event, na ktorý sa tak dlho čakalo. Konať sa bude 12. septembra a sledovať ho budeme môcť aj my skrz iOS/tvOS aplikáciu alebo formou stream-u na stránke apple.com. Tento termín bol predpokladaný a nakoniec sa potvrdil. September je totiž každoročne najočakávanejším mesiacom vo svete fanúšikov Apple. Tohtoročná konferecia sa bude prvýkrát konať na výnimočnom mieste. Bude to v novo vybudovanom a aktuálne ešte stále nie 100% dokončonom Apple Park v hale Steve Jobs Teather.

Na evente by mal byť predstavený nový iPhone, o ktorom sa za posledné obdobie tak veľa písalo. Presnejšie ešte uvidíme čo všetko Apple pri iPhone predstaví. Ďalej by to mohli byť Apple Watch Series 3 a Apple TV s podporou 4k obrazu. Z nosných produktov by to malo byť všetko a čo sa služieb týka, Apple ešte môže prekvapiť.

Apple special Event 2017
Ako sa hovorí september už klope na dvere a my sa už nevieme dočkať. Informácie o novinkách predstavených na konferencii budeme prinášať v článkoch postupne.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *