macbook pro 2017

Od víkendu v novom šate

project is null

Aktuálne sa mi ešte nestalo, že počas víkendu by som vypublikoval nový článok. Aj keď nestalo nemusí byť správne pomenovanie. Skôr by som to pomenoval, že víkend je čas kedy práve blogy píšem a poprípade pracujem. Napísané blogy počas víkendu zverejňujem v pracovných dňoch, aby ste si popri práci či popri škole chvílkovo oddýchli. Dnes sa však stáva táto sobota výnimkou a vďaka môžete nahliadnúť do predajní APR.

Opäť sa blížiacim koncom kvartálu menia banery a postre v predajniach. Prinášajú zmenu s nádychom farieb a vizuálne povzbudenie prítomnosti nových produktov. Nové farebné banery striedajú ciernobiele fotografie zvýrazňujúce Apple Watch Serie 2 a AirPods, ktoré sa pred letom javia ako čoraz viac dostupnejší tovar. Hlavný baner situovaný za kasami, na ktorom bol iPhone 7 Plus pri fotení Portrait módom, striedá nový 10,5 palcový iPad Pro a Apple Pencil.
V prípade, že sa ku vám nedostal predchádzajúci článok a zaujímajú vás fotografie bývalých postrov, kliknite SEM.

Teraz však ale späť k aktuálnej téme a tou je nový vizuál predajní Apple Premium Reseller. Všetky zábery, ktoré sa mi podarilo nafotiť si môžete pozrieť nižšie v galérií.