facebook video

Prečo Facebook na Apple TV?

Minulý týždeň Facebook predstavil svoju novú aplikáciu „facebook Video“. Aplikácia je dostupná na platforme TV OS pre Vašu Apple TV úplne zadarmo. Pre tých čo ste si aplikáciu ešte nestiahli alebo ste sa ku nej nedostali, tento článok Vás prevedie čo všetko Vám facebook Video prináša.

Zamyslite sa nad tým, aký obsah na facebook-u Vám zaberá najviac času. Statusy často nečítame, fotky či zdieľanie polohy prehliadame veľmi rýchlo a videa? Videá sú presne to čo sa stáva na facebook-u najzaujímavejším obsahom. A presne tento obsah nám facebook video dovoľuje v pohodlí kresla pred televízorom pozerať.

Prihlásiť sa do appky viete dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je ten, že sa Vám na facebook pošle overenie. Tento spôsob som skúšal rozbehnúť dva krát, no neúspešne a tak som sa musel prihlásiť druhým možným spôsobom a navštíviť stránku facebook.com/device. Tento spôsob trval o trocha dlhšie, no overenie a prihlásenie sa je stále jednoduché.
Domovská stránka sa skladá z mnoha sekcií. Prvou sekciou je sú videá, ktoré zdieľajú Vaši priatelia. Ďalej nájdete videá zo stránok, ktoré sledujete. Facebook Vám tiež odporúča videá, ktoré by ste mali vidieť a mohli by Vás zaujímať.
Videá môžete sledovať na full screen alebo v prehľadoch, dôležité je vedieť, že reagovať na ne môžete len pri sledovaní full screen.

Aplikácia facebook video Vám umožní pristupovať k Vášmu profilu skrz videá ktoré ste zdieľali či nahrali.
Poslednou možnosťou tejto aplikácie sú nastavenia, ktoré nemajú toho moc čo ponúknuť ale dôležitou možnosťou je aspoň odhlásenie sa.

Video prehľad aplikácie facebook video: