apple watch series 3

Predajne Apple v novom šate

Začal sa nám víkend a to znamená, že piatkové spustenie predaja nových produktov máme zasebou. Na slovenský trh sa oficiálne dostal nový iPhone 8 spolu s 8 Plus, Apple Watch Series 3 a Apple TV 4K. Spolu s týmito produktami prišlo aj množsvo nového príslušenstva v podobe obalov a náramkov od Apple. Síce sme sa tento rok zatial ešte nedočkali polnočného predaja, ale treba povedať, že záujem o nové produkty bol dostatočne veľký a počas dňa sa v predajniach vystriedalo množstvo ľudí.

Mimo nové produkty, ktoré si zákazníci mohli vyskúšať a kúpiť, si mohli taktiež všimnúť nový vizuál predajne. Predajne sa pred otvorením museli tiež aktualizovať a to znamená nie len výmenu zariadení a príslušenstva za nové, ale tiež aj výmenu plágatov a banerov. Tento krát sa Apple rozhodol opäť pre jednoduchý dizajn. Hlavný baner obsadil ako inak iPhone 8 a 8 Plus. Vedlajšie banery predstavujú novú generáciu Apple Watch s novou zlatou farbou a na druhej strane je to iPad Pro s Apple Pencil.

apple watch series 3

V priloženej galérii si viete pozrieť aktuálne postre a banery, ktoré sa nachádzajú v predajniach. Aktuálne je témou spomínaná jednoduchosť a Apple nimi nič kokrétne neznázorňuje. Ide o čisté predstavenie produktov z pohľadu dizajnu. Ale veď presvedčte sa sami.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *