Predstavenie bez konferencie!

Budeme dnes svedkami vydania nových produktov bez toho aby ich vedúci pracovníci spoločnosti Apple predstavili na konferencii Apple keynote 2017?

Zvykom a tradíciou spoločnosti Apple je usporiadať konferenciu pre odprezentovanie novej aktualizácie produktov, či predstavenie niečoho špeciálneho. Poväčšine išlo o novú službu, ktorú Apple vypúšťa pre inovatívnejšie a modernejšie využívanie našich produktov. Taktiež sme boli svedkami predstavenia nových produktov.

Akým smerom sa poberie Apple dnes?
Presne pred rokom, 21.3. sa konala minuloročná konferencia, no tento rok to vyzerá skôr na predstavenie nových produktov skrz svoje oficiálne stránky. Momentálne má Apple na svojich stránkach nedostupný online store s týmito slovami:

Snímka obrazovky 2017-03-21 o 11.38.50Znamenať to môže, že na stránky sa nahrávajú nové produkty, ktoré Apple predstaví skrz svoje stránky a verejnosti odkomunikuje prostredníctvom písomnej správy. Taktiež môže isť iba o údržbu online obchodu.
V prípade ak ide o nahrávanie nových produktov je môžné, že nečakajme nič preborné. Môže isť o menšie hardware aktualizácie produktov ako to bolo naposledy pri online aktualizovaní druhej rady 12 palcového Macbook-u. Môže sa jednať tiež o zmenu kapacity najvýkonnejšieho 4 palcového smartfónu na trhu, čo by znamenalo, že iPhone SE nadobudne minimálne kapacitu 32GB.
Čo sa však bude diať s najviac očakávanými produktami? Bude iPad aktualizovaný?
Ak áno, do akej miery?
Predstaviť niečo revolučne nového, nové funkcie, nové rozmery nie je typické od Apple inou formou ako konferenciou, ktorá mimo nové produkty prináša aj veľa emócií, nadšenia, nedočkavosti čí túžby.
Bude začiatok roka sklamanie? Alebo práve naopak, na to hlavné sa môžeme iba tešiť?