mercedes v snehu

Prežili sme prvú snehovú vlnu!

December nemohol začať symbolickejšie a nič viac ako sneženie nám nedokáže viac pripomenúť blížiace sa Vianoce. Teda, asi môže… Vianočné pesničky hrané v nákupných centrách, verejné osvetlenie, otravné predvianočné reklamy, ešte viac ako bežne otravný zelený mimozemšťan a frajerka, ktorá skuhrá po kozmetickom adventnom kalendári. Vraj tie čokoládové sú pre deti a z kozmetického sa nepriberá.

Každopádne späť ku téme sneh vo veľkomeste. Do Bratislavy po dlhšej odmlke zavítalo toto pevné skupenstvo vody a ako každý rok, prekvapení neostali len cestári.
Pred prácou som si privstal, naraňajkoval sa a naplánoval si fotenie cestou do práce. Išiel som z domu skôr aby som nemeškal do práce aj keď som vedel, že ponáhľať sa nie je kam. Kolega na aute bude mať náročnejšiu cestu do práce a druhý kolega má problém prísť načas aj keď je slnečno. Takže žiaden stres a smer Sad Janka Kráľa.

Mimo toho, že fakt nemám rád zimu a mrznúť vonku je niečo čomu sa snažím vyhýbať ako sa len dá, zasnežená príroda nám ponúka množstvo pekných príležitostí pre fotografiu. Nemusíte byť fotografom, dnes vám stačí smartfón s lepším fotoaparátom a na internete sa môžete pochváliť peknými fotkami.
Tak ako ja práve teraz zo svojho iPhone 7