vyhraj apple watch

Príd a VYHRAJ Apple Watch!

Do piatku ostáva menej ako 24 hodín. Z toho vyplýva, že za menej ako 24 hodín budete môcť nakúpiť ľubovoľný Apple produkt najvýhodnejšie ako to je len možné. Keďže s nákupom Apple produktu to často krát nekončí, možností je viac! Ušetrite aj za nákup príslušenstva ku všetkému čo na sebe hrdo nosí logo nakusnutého jablka. Slúchadlá značky beats sa postarajú o hudobný komfort v každej situácii, v ktorej sa ocitnete. Už len na vás ostáva, aby ste sa postarali o ich výhodný nákup.

Zo snívania o najvýhodnejšej kúpe produktov Apple sa vráťme späť na zem. Respektíve, vráťme sa do nákupného centra Eurovea. Presne na tomto mieste sa v piatok odohrá to najlepšie zo sveta Apple čo slovenský trh dokáže ponúknuť. Výborná atmosféra, možnosť výhodnej kúpy a tím Apple produkt profesionálov spolu so šikovnými servisnými technikmi, vás prevedú sortimentom a zrekonštruovanou predajňou.
Nákup Apple produktov je spojený s emóciami a zážitkami. A presne toto vás neminie v m:zone Eurovea.

V piatok na vás čaká výhodná ponuka v tomto znení:

iphone SE najlepsia cena

macbook air lacno

ipad 2017 cena

iPhone 7 cena

macbook pro cena

apple prislusenstvo lacno

Priznajme si, že v ponuke je množstvo produktov a na svoje si vďaka tomu príde takmer každý. Možností nákupu je veľa. Ale šanca vyhrať Apple Watch je len jedna!

vyhraj apple watch

Nepremárnite túto príležitosť a spravte si už v piatok krásny víkend. Celý m:zone tím sa na vás teší a verí tomu, že spoločne vytvoríme šialenstvo, ktoré ku tejto značke už dlhé roky patrí.

Ukážme všetkým čo značka Apple znamená!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *