iphone8

Rezervujte si nepredstavený iPhone už dnes!

Server 9to5mac prišiel so správou že nemecký Telekom sa pripravuje na chaotický začiatok predaja nevydaných telefónov. Telekomunikačný gigant zverejnil stránku kde si môžete rezervovať miesto na kúpu telefónu, ktorý ešte nebol ani oficiálne predstavený.

Princíp rezervácie funguje následne. Vytvoríte si online tiket, ktorý vám zaistí mailovú pozvánku ihneď po zaradení najnovších smartfónov do ponuky Telekomu.
Akonáhle výrobcovia ako Samsung, Apple, Huawei a další, predstavia svoje najnovšie smartphony, dostanete pozvánku k vybaveniu vašej rezervácie. Budete si môcť vybrať z ponúkaných modelov a dostať sa ku svojmu novému smartfónu medzi prvými. Od Telekomu je toto výborný ťah, obzvlásť vtúto krátku dobu pred predstavením nového iPhone, o ktorom sa predpokladá, že vzbudí obrovský dopyt.

telekom de

Situáciá Telekomu na Slovensku pravdepodobne nebude na tom skladovo až tak ružovo. Minuloročný model 7 Plus bolo v mnohých prípadoch obtiažne zohnať aj v čase kedy APR na Slovensku tieto modely už mali dlhšiu dobu naskladnené. Nevýhodou je aj skresaná ponuka kombinácií farieb a kapacít.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *