beats x

Rozbaľ to! beats X

Apple v septembri na konferencii popri novom iPhone 7/7Plus predstavil aj bezdrôtové slúchadlá beats. Pri doterajších modeloch sme sa dočkali technických vylepšení, no jeden produkt vyčnieval z davu. Beats X sú nové slúchadlá, ktoré dnes máme možnosť rozbaliť.

Ako bolo spomenuté, beats X boli predstavené v septembri ale do predaja sa dostali až tento rok. V predajniach začali byť v priebehu marca a dnes sú pripravené na testovanie. Spravidla ale tiež po správnosti by sa malo začať rozbaľovaním.

IMG_3496

Na to aké sú slúchadlá malé a spratné, krabička nabrala na rozmeroch. Veľkosť je ale podmienená jej obsahom. Skrz priehľadnú krabičku môžeme vidieť slúchadlá. Pod slúchadlami nájdete čiernu priehradku, ktorá na sebe nesie 3 veľkosti silikónových nadstavcov a 2 veľkosti násadiek pre lepšiu fixáciu. Obsahom tejto čiernej priehradky sú krátky a jednoduchý manuál ako spárovať nové slúchadla od beats, nálepka loga beats a poukážka na tri mesiace Apple Music zadarmo, no so slovenským Apple ID ju neuplatníte. Pod čiernou priehradkou sa nachádza silikónová taštička na slúchadlá a nabíjací Lightning kábel.
Takúto výbavu na voľnočasové aktivity si viete zaobstarať za 149,90 € napríklad aj TU!

Obsah balenia je naozaj veľkorysí a majiteľ sa hneď na začiatku má s čím zabaviť. Ja som sa zabavil a dopadlo to takto: