iphone 8 unboxing

Rozbalenie a test iPhone 8 a 8 Plus

Michael Kukielka známy na YouTube ako DetroitBORG sa zameriava na unboxing a review. Svoj excluzívny obsah opiera o detajl, ktorý je jedinečný. Unboxing videá robí s oboma veľkosťami, so všetkými farbami a kapacitami aké aktuálny model iPhonu prináša. Túto sobotu zverejnil video na tému unboxingtest iPhone 8, 8 Plus.

Jednotlivé rozbalenie oboch veľkostí nepríša žiadnu zmenu oproti predchádzajúcej generácií. Inak tomu bolo pri rozbaľovaní 7/7Plus, kedy na vrchu balenia nebol produkt a slúchadlá neboli zabalené v plastovej krabičke.
Porovnanie farieb je veľmi podstatné. Aktuálna zlatá farba nie je rovnaké ako zlatá z predminulých rokov. Ide skôr o jemnejšiu kombináciu farieb GOLD a ROSE GOLD. Samozrejme aj farba Space Gray, ktorá sa po roku vrátila, neunikla pozornosti. DetroitBORG ju porovnal s farbou Black na iPhone 7.
Novinkou pri nastavovaní iPhonu je funkcia True Tone Displey, známa z iPadov Pro.
V novej funkcii Portrait lightning sú dostupné tzv. osvetlenia: Natural Light, StudioContourStage a Stage Light Mono. Tieto funkcie vám umožňujú pridať umelé osvetelnie do vašej fotky alebo selfie. Stage Light funkcia odstráni pozadie za foteným objektom a nahradí ho čiernou farbou. Stage Light Mono urobí to isté len fotku premení na čierno bielu.
Vo videu si tiež môžeme porovnať rozdiel v kvalite fotoaparátov medzi iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus.

Viacej sa však dozviete vo videu nižšie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *