buy MacBook Pro Touch Bar

Rozbalme to monštrum!

Začiatok júna znamenal pre svet, ktorý sa točí okolo Apple veľa. Aktualizácie produktov, predstavenie nového reproduktoru so Siri, ďalšia generácia operačných systémov či technické vymoženosti. Široká verejnosť s očakávaním dúfala v posilnenie stolových počítačov. Apple ich túžby splnil a dá sa povedať, že nad očakávanie. Čo sa ako krok od Apple nečakalo, bola aktualizácia celej rady aktuálnych MacBook-ov. Nečakaným krokom sa dá skôr nazvať aktualizácia nových MacBook-ov Pro, ktoré ku zmene prišli po pol roku od ich vydania.
Vďaka tejto zmene, vám môžem predstaviť 15 palcový MacBook Pro s Touch Barom.

Takto pred týždnom som sa vrátil domov z práce. Tento krát som však mimo bežného nákupu z hypermarketu vláčil ešte jednu tašku naviac. Smerom domov, cestovanim v MHD a kráčaním po ulici sa musím priznať, že niesť v papierovej taške obsah za dva a pol tisíca eur je nevšedný pocit. Z negatívnych pocitov som vedel rozpoznať strach a miernu dávku stresu. Ale na druhej strane stála emócia sebavedomia, tá však bola potláčaná práve negatívnymi pocitmi.

buy MacBook Pro Touch Bar

Som doma, samozrejme pri mne nie je možné nechat Apple zariadenie položené na stole cez noc, bez toho aby som ho nerozbalil a nezačal ho používať.
Nasledujúce ráno som preniesol celý obsah balenia do kuchyne, položil ho na pracovnú dosku, pripravil iPhone na fotenie a zahájil som foto kásting nového 15 palcového MacBook Pro s Touch Barom vo farebnej variante Space Gray.
Najlepšie fotografie z rozbaľovania si môžete pozrieť v galérií nižšie.