apple special event 2017

Sledujte naživo predstavenie nového iPhone

zajtra v týchto večerných hodinách vypukne udalosť, na ktorú čaká nemalá časť sveta. Udalosť, ktorá rázne zasiahne trh technológie a to hlavne mobilnej. Reč nie je o ničom inom ako o Apple Special Event 2017 konajúci sa 12. septembra v novo vybudovanom Apple Park-u. Halu s názvom Steve Jobs Theater obsadia nadšenci zo sveta Apple a budú hltať každé jedno slovo, ktoré v sále zaznie. Každý bude hlavne netrpezlivo čakať na predstavenie nového iPhonu.

Ako aj vy môžete byť pritom?? Nebude nutné ani cestovať do Ameriky, stačí sa pohodlne usadiť, pretože konferencia je všade kde je Wi-Fi. Či už ste na hotely, na cestách, v kuchyni varíte pre rodinu alebo pohodlne sedíte za stolom či v gauči, Apple Special Event si môžete vychutnať zkadiaľ koľvek. Na sledovanie môžete využiť iMac, Macbook ale napríklad aj iPhone či iPad. Samozrejme najpríjemnejšie posedenie je doma v gauči pred zapnutou Apple TV, na ktorej si taktiež môžete naživo pozrieť prezentáciu. Jednoducho si na Apple TV stiahnite aplikáciu Apple Special Event. Ak plánujete sledovať živý prenos na iPhone, iPad-e či Mac-u, stačí ak v utorok pred 19:00 kliknete na stránku apple.com kde bude možné sledovať celé dianie.

Nezabudnite si pridať túto udalosť do kalendára ako som to spravil ja a tisíce ľudí na svete. Kliknite SEM a následne zvoľte „Add to your calendar“. Automaticky sa vytvorí udalosť s názvom Apple Special Event, pripomenie sa vám 15 minút pred začatím a v poznámke udalosti bude aj link, kde si živý prenos môžete pozrieť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *