apple watch trophy

Sobota, POZOR! Štart!

Pracovný týždeň končí a príchádza víkend. Dlho očakávaný víkend? Pre niekoho áno, iný to berú ako rutinu. Do záverečnej v práci, či v skole chýba už len pár hodín. Zatiaľ čo sa víkend blíži, leto naberá na obrátkach a posiela veľké množstvo ľudí na dovolenky. Čo ale plánujete v najbližšom období vy? Chystáte sa tento víkend niekam? Na chatu, turistiku, za kultúrou alebo práve na spomínanú dovolenku?

Nech už máte na pláne čokoľvek, nezabudnite si so sebou zobrať Apple Watch. Teda, lepšie povedané, majitelia Apple Watch majú túto sobotu 15. možnosť získať novú trofej za vynaloženú aktivitu. Jedná sa o limitované ocenenie, ktoré môžete získať len túto sobotu s cieľom osláviť národné parky. Na prelome švrtka a piatka majitelia Apple Watch dostali motivačnú správu z Apple:

Výzva aktivity
Oslávte národné parky 15. júla 2017 ziskom tohto ocenenia. Absolvujte prechádzku, beh alebo tréning na invalidnom vozíku s dĺžkou 3,5 míle (5,6 km), čo zodpovedá túre od gejzíru Old Faithful po jazero Mallard Lake v Yellowstone.“

apple watch trophy

Ak sa vám daná trofej páči a nechcete o ňu prísť, naplánujte si svoje aktivity a vyberte sa za svojim cieľom. Iba 5,6 kilometra vás delí od zisku trofeje. Držme si navzájom palce a po víkende sa môžeme pochváliť so svojím výkonom.

national park trophy

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *