apple instagra

Sprav fotku, o ktorej sa dozvie Apple!

Firma Apple a produkty s ich logom sú inšpiráciou pre náš blog. Každý týždeň píšeme články, ktoré zachýtávajú novinky opierajúce sa o Kalifonského giganta. Spolu s novinkami náš obsah napĺňame aj blogom. Je to obsah, ktorý je pre mňa osobne napĺňajúci aj napriek tomu, že ľudí viac zaujímajú falošné úniky iPhone 8, ktorých je aktuálne plný internet.

Zaujímavou novinkou je napríklad aj to, že Apple rozšíril svoje sociálne účty. Doteraz sme oficiálne Apple mohli sledovať na Facebook-u, YouTube a Twitter-i. Aktuálnej najmladším sociálnym kanálom spoločnosti Apple sa stal Instagram. Populárny portál pre zdielanie obsahu formou fotografií a videa. Na Apple Instagram profile však nenájdete fotografie produktov! Profil začal propagovaním dlhodobej kampane #ShotoniPhone. Zábery, ktoré dokazujú, že na profesionálnu snímku vám netreba veľký fotoaparát.

Skúste pridať aj vy fotku s „#ShotoniPhone“ a možno práve vašu fotografiu uvidíte na oficiálnom profile Apple. Pozrite si krátke video na úvod, ktoré otvára a naznačuje smer, akým sa profil bude uberať.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *