súťaž o externú batériu

VYHRAJ a posuň „macios.eu“ vyššie

Ahojte, vítam vás na mojom blogu s názvom „macios.eu„. Aktuálne sa nachádzaš na web stránke, ktorú som založil v októbri 2016. Stránka sa primárne zaoberá produktami a službami značky Apple. Mimo spomenutého sa zaoberám aj príslušenstvom, či aplikáciami tretích strán. Zaujímavé a podstatné novinky zo sveta Apple ti neuniknú taktiež.

Vďaka tomuto blogu sa dokážes vyhnúť listovaniu bulvárnych článkov, ktoré produkujú komerčné web stránky. Venujem sa aktuálnym produktom a produktivite na iOS a macOS zariadeniach. Nechýbajú ani zariadenia s operačným systémom watchOS a tvOS. Články vychádzajú z mojich skúseností a každodennej práci s produktami Apple. Návody ako lepšie využívať svoje zariadenia a postup ako zvýšiť svoje zručnosti nájdeš prelistovaním stránky www.macios.eu

…SÚŤAŽ
Aktuálne najnovší vedľajší projekt, ktorý rozbieham je zameraný na rozšírení fanúšikovskej základne. Ako som spomenul vyššie, blog funguje od októbra 2016 a je na čase zväčšiť počet čitateľov. Aktuálne sa nachádzame v polovici roka a do druhej polovice sa máte na čo tešiť. Od mesiaca jún spúšťame súťaže o rôzne doplnky k Apple zariadeniam. Každé súťažné kolo trvá mesiac a posledné kolo končí v decembri. Tento mesiac a prvé súťažné kolo začíname s príležitosťou vyhrať externú batériu o kapacite 2800 mAh.

súťaž o externú batériu

Reaguj skrz facebook

reagujTU

Začni sledovať „macios.eu“ fun page na facebook-u

Snímka obrazovky 2017-06-05 o 1.14.06

a

!!VYHRAJ!!

Nezabúdaj, súťažime každý mesiac do konca roka. Sleduj, reaguj a výhra môže byť tvoja.