Výrazný rukopis firmy Apple

Začal nový týždeň a po víkende plnom práce sa opäť hlásime. Veríme, že ste si počas víkendu oddýchly a načerpali energiu do nového týždňa. Dobre vieme, že pondelky nie sú pre mnohých najveselším dňom. Nezistili to iba americký vedci, ale spolu ten dnešný pondelok môžeme zmeniť!

Priložené video, ktoré môžete vidieť nižšie je síce návrat o dva roky dazadu, ale stále má v sebe čaro rozosmiaťApple robí nádherné reklamy na svoje produkty. Čo ak by sa ale nejednalo o produkty z dielne Apple? Tvorcovia kanálu BuzzFeedVideo natočili reklamu na McDonald’s, ktorá sa nesie v štýle Apple.

Toto video ale nie je jediný spôsob ako vyčarovať úsmev v tento pondelkový deň. Vzhľadom k tomu, že nám začal nový mesiac, čaká nás vyžrebovanie výhercu externej batérie z prvého kola súťaže. Súťaž sme spustili v júny a dočítať ste sa o nej mohli v článku „VYHRAJ a posuň „macios.eu“ vyššie“ alebo tiež aj na facebook-u. Ak sa ku vám prvé kole súťaže nedonieslo, nezúfajte. Pokračujeme aj tento mesiac a súťaž bude natiahnutá až do konca roka. Stačí nás sledovať na facebook-u.

Dosť bola rozpisovania sa. Prajeme vám príjemné sledovanie videa a pekný pondelok.

Zdroj: YouTube

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *