apple skolenie

Workshop ZADARMO? Iba DNES v m:zone Eurovea!

Začal posledný deň v týždni a to znamená pre väčšinu z nás jediné. Posledný deň oddychu a voľno od pracovných povinností. Do obeda nás čaká spánok a potom nedeľný obed, po ktorom budeme ešte hodinku pred televízorom rozjímať.
Čo ale program na zvyšok dňa?
Ste skôr domased a počasie vás udrží v teple domova?
Alebo po obede vybehnete na dezert do mesta?

Dnes sa totiž mesto začína od nákupného centra Eurovea a pevne veríme, že aj pohodlných domasedov dnešný workshop vytiahne do predajne m:zone. Nie je to prvý krát čo chalani z firmy iGenius vystúpia pred zákazníkmi s množstvom vedomostí, ktorých majú na rozdávanie.
Najrozšírenejším produktom firmy Apple je iPhone. Najčastejšia činnosť, ktorú v dnešnej dobe na smartfónoch robíme sú fotky. Tým pádom máme pre vás pripravenú najatraktívnejšiu tému pre všetkých jabĺčkárov.

Workshop na tému fotografia s iOS/macOS

workshop iGenius

Začnime spolu dnešný deň v predajni m:zone Eurovea. Od 14:00 sú vám chalani k dispozícií so svojím hodinovým workshop-om. Po 15-tej hodine však môžeme pokračovať vašimi otázkami a podnetmi na danú tému. Po oficiálnom ukončení workshop-u si môžete chalanov z iGenius odchytiť pre súkromnejšiu debatu a o možnostiach školenia.
Priestor nám predajňa ponúka dostatočný a o nové znalosti núdza taktiež nebude.
Workshop je zadarmo a prísť môže úplne každý. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a príďte sa naučiť pokročilejšie pracovať na svojich zariadeniach s logom nakusnutého jablka.

Tešíme sa na vás, iGenius.sk

apple skolenie

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *