apple store rosensstrase

Zážitky z vytúženého výletu do Apple Store

V mojom slovníku sa nenachádza pojem „ranné vtáča„. Vždy keď je príležitosť si pospať dlhšie rád sa jej ujmem. Aktuálne obdobie ale toho spánku nie je veľa. No aj napriek tomu som jeden deň z dvoch voľných na spánok obetoval. Išlo totiž o tak dlho vytúžený výlet do nemeckého Apple Store. Môj kolega už cestu do Mníchova pozná spamäti a po zhruba roku sľubovania prišiel ten správny čas.

Moje zobúdzanie sa je zdĺhavé a poväčšine okrem rýchleho vychystania sa nestíham absolútne nič. A keď už aj dokážem vstať skôr, vždy si nájdem nejakú činnosť, ktorá ma zdrží a zabije všetok čas, ktorý som mal navyše.
Stretávali sme sa pred bratislavským Auparkom ráno o 8:00. Nechcel som byť jediný, ktorý mešká a tak som musel kopnúť do vrtule a na autobusovú zástavku došprintovať. Bus som stihol len tak tak a aj napriek tomu, že som prišiel zo všetkých posledný, prišiel som na čas!

Doklady, peniaze, jedlo a pitie sme si všetci zabezpečili. Tým pádom nám vo vyše 5 hodinovej ceste už nič nestálo.

Bratislavu sme opúšťali a nás striedalo vychádzajúce slnko. Je pravda, že krajšie počasie sme si vybrať nemohli. Celý deň nebolo ani mráčika, vonku sa dalo behať iba v tričku, aj napriek tomu, že sme v polovici novembra.
Zdolanie cesty bolo naozaj zdĺhavé a občas som sa dostal aj do takejto pozície…

Tomas Weis

Ale aj napriek tomu som si cestu užil. Asi hlavne aj preto, že nás dialnicou sprevádzala rôznorodá krajina. Zábermi najkrajšie boli lesnaté kopce schovávajúce sa v rannej hmle. O zábavu sa počas cesty postaralo niekoľko dieľov seriálu The Simpsons a s pribúdajúcimi odpozeranými dielmi, ubúdali kilometre do cieľa. V meste už bolo potrebné vymeniť animák za navigáciu, aby nás previedla rušnými mníchovskými ulicami do podzemnej garáže na Karlsplazt. Odtiaľ to bolo už len necelých 10 minút pešo do Apple Store.
Dočkali sme sa!

apple store rosensstrase

Spoza rohu na nás zazrel obrovský celo presklenný dvojposchodový obchod s logom nakusnutého jablka. Pri dverách nás privítal prvý zamestnanec a zvyšok to bolo o organizovanom chaose okolo stolov s vystavenými produktami. Na prízemí nám boli k dispozícií všetky produkty a vrchné poschodie bolo o príslušenstve, pomoci s nastavovaním produktov a školení. Pozreli sme si každý kút predajne a vyskúšali si príslušenstvo, ktoré nám zo slovenských predajní nebolo známe. Ja som najviac času strávil na dolnom poschodí pri nových Apple Watch Series 3. Presnejšie povedané pri nových sériách v edícií Nike+.

To je už ale príbeh na pokračovanie v nasledujúcom blogu!

Zatiaľ strávte kúsok zo svojho času nad krátkym videom z nášho výletu a ak sa vám dnešný blog páčil, dajte mi o tom vedieť.

Ďakujem a vidíme sa pri ďalšom článku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *