Schildlergasse apple store

Získajte možnosti inteligentnej domácnosti

Začiatkom minulého týždňa sme svami zdielali video od Petra Máru. Spomínané video bolo na tému inteligentný dom s podporou Apple. Petr v skratke odprezentoval čo vlastne inteligentné domy znamenajú a ako ich môžeme využívať. Z pohľadu Apple to znamená možnosť ovládania rôznych prvkov skrz jednu aplikáciu. Táto aplikácia sa volá „Domácnosť„.

Ak plánujete zmodernizovať váš byt alebo dom, vyhľadávajte smart doplnky, ktoré disponujú priamou kompatibilitou s Apple HomeKit. To či je dané zariadenie podporované aplikáciou „Domácnosť“ nájdete uvedené na samotnom balení týmto konkrétnym logom:

apple home kit

Toto zobrazenie vyjadruje možnosť ovládania daného smart zariadenia z aplikácie „Domácnosť“ od Apple. Primárnou výhodou však je práve ovládanie viacerých od seba nezávislých zariadení z jednej aplikácie.
Ak ste práve ten typ, čo nerád nakupuje nové zariadenia bez vyskúšania, nemusíte byť zúfalí. Apple niektoré svoje predajne vybavil interaktívnymi displejmi, na ktorých si viete vyskúšať prácu s aplikáciou „Domácnosť“. Na možnosť testovania spomínanej aplikácie budete mať na stole k dispozícií iPhone, iPad a tiež Apple Watch. Dostanete možnosť odskúšať celú škálu smart doplnkov pre domácnosť a tým zistíte, ktorý doplnok si vybrať do svojho bývania.

apple homekitV ponuke je možnosť výberu zo širokej škály produktov, ktoré ste mali možnosť interaktívne otestovať.
Ako sme vyššie spomínali, takéto konkrétne vybavenie dostali len vybrané Apple Store predajne. Tie najbližšie sa nachádzajú v Nemecku na Schildlergasse a vo Francúzsku na Marche Saint-Germain a Marseilles. Celý zoznam vybraných predajní nájdete TU.

Schildlergasse apple store

Zdroj: 9to5mac

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *